Meist

Puit on soe ja sõbralik. See on materjalina eestlaste jaoks sama oluline kui must leib on toiduna. Ilma ei saa ikka mitte kuidagi. Ka ettevõtte nime sünnilugu on sama südamlik ja soe kui päts musta leiba või päikesest soojaks köetud mets.  

Lääne-Virumaal on Äntu-Nõmme järved, kust on pärit nimi Nõmmjärv. Ja nagu tollal kombeks, on nimes ühendatud armastatud kodu maastik ning järvede rohkus. Kusjuures üks neist järvedest, Äntu Sinijärv, on Eesti kõige selgema veega järv. Eelmise sajandi keskpaiga keerulised ajad ja olud muutsid ka ilusat perenime. Nõmmjärvest on saanud rajataga Nommjarv. Ja nüüd, aastakümneid hiljem kodumaisest toorainest puitmaju tootvale firmale nime valides sai valitud, nagu vanaisa mõtteid järgides, ettevõtte nimeks Nomwood.

Nomwood OÜ on puitmajade tootja. Meie peamiseks töövahendiks on ristkihtpuit, mis on kodumaisel ehitusturul uus, keskkonnasõbralik ning pika elueaga materjal.

Tegutseme loodussäästlikult ning kasutame vaid kodu- ja põhjamaiseid puitmaterjale, suurem osa tootmismaterjalidest on pärit Viljandist, Harkust ja Põlvast. Nomwoodi hoolega läbi mõeldud ja paika treitud ehitusviisid on keskkonnasõbralikud ning ka tootmisjäägid on ökoloogilised.

Nomwood garanteerib läbi meisterliku projekteerimise ja joonestamise kunsti ning aastakümnete pikkuse ehitushariduse ja -kogemuse maksimaalse kvaliteedi. Pakume nii standardseid kui ka eritellimustööna valmistatud tooteid, mida on lihtne, kiire ja mugav paigaldada.

Oleme paindlikud ning arvestame alati Sinu erisoovidega. Tooteportfellis olevale standardlahendusele saab kerge vaevaga juurde projekteerida näiteks terrassi, päikesepaneelid või varikatuse.

Võta ühendust

Kes me oleme?

Hannes Priks

Ehitustööd

Hannesele meeldib golf, tervisesport ja suusatamine. Hannes on lõpetanud Tallinna Ehitus- ja Mehaanikatehnikumi, täiendanud end ärijuhtimises ning olnud ehitusalases ettevõtluses tegev juba 1991. aastast alates.  

Nomwoodis vastutab Hannes kõige eest, mis vähegi seotud ehitustöödega.

Mart Priks

Projekteerimine ja tootearendus

Marti huvitab fotograafia, reisimine, arhitektuur ning restaureerimine. Ta lõpetas Tallinna Ehitus- ja Mehaanikatehnikumi masinaehituse tehnik-tehnoloogi erialal ning on täiendanud end mitmetel täiendkoolitustel. Huvitav fakt: Mardil on väikelaeva juhiluba.  

Nomwoodis vasutatab Mart majade projekteerimise ning tootearenduse eest.

Soovid rohkem teada?